Võru Kagukeskus E-R 9-19, L-P 9-18

Aadress: Kooli 6, Võru 65606 Tel. +3727864177 kagukeskus@ideaalkosmeetika.ee

Viljandi Uku E-R 9-19, L 9-17, P 9-16

Aadress: Tallinna mnt.41, Viljandi 71020 Tel. 4331414 Ideaal.viljandi@renalko.ee

Tasku Keskus E-P 10-21

Turu 2, 51014 Tartu Telefon poes 742 07 77 ideaal.tasku@renalko.ee

Tartu Lõunakeskus E-P 10-21

Aadress: Ringtee 75/73 a, Tartu 50501 Tel. 7315544 lounakeskus@ideaalkosmeetika.ee

Tallinna Ülemiste Center E-P 10-21

Aadress: Suur-Sõjamäe 4, Tallinn 11415 Tel. 6034723 ylemiste@ideaalkosmeetika.ee

Tallinna Magistrali Keskus E-P 10-21

Aadress: Sõpruse pst.201/203 Tallinn 13419 Tel.6516333 ideaal.magistrali@renalko.ee

Tallinna Lasnamäe Centrum E-P 10-21

Aadress: Mustakivi 13 , Tallinn 13912 Tel. 6052930 lasnamae@ideaalkosmeetika.ee

Tallinna Kristiine Keskus E-P 10-21

Aadress: Endla 45, Tallinn 10615 Tel. 6650330 kristiine@ideaalkosmeetika.ee

Saaremaa Auriga Keskus E-P 10-20

Aadress: Tallinna mnt.88, Kudjape küla, Kaarma vald, Saare maakond 93851 auriga@ideaalkosmeetika.ee +372 45 22565

Rappeli Keskus E-P 10.00 - 20.00

Tallinna tn. 4, Rapla 79511 Tel. +372 489 7077 ideaal.rapla@renalko.ee