NUGGELA & SULÉ

F11 Juuksekasvu komplekt
39.95€

F11 on esimene hooldus, mis on teaduslikult tõestanud, et saavutab kuni 41,2% pikemad juuksed. Hooldus, mis sisaldab 250 ml šampooni Premium N.1 ja 70 ml Regenerating Serum juukseseerumit. Soovitatav kõikidele juuksetüüpidele, eriti näidustatud õhukestele ja rabedatele juustele. Juuste taastamine kiilates piirkondades.

Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

B VitaminS, Sulfopeptides and Aminosaccharides, Hydrolyzed Soy Protein, Andean Maca Extract, Salts from the Dead Sea, Red Onion Extract, Pure Marine Glycogen

Kasutage mõlemat toodet vähemalt 3 korda nädalas, esmalt Premium N?1 ðampooni ja seejärel Regenerating Serum juukseseerumit. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kandke hooldus juustesse eelistatavalt ööseks! Ðampooni kasutamine: Valage toode oma peopesale ning hõõruge kuni emulgeerumiseni. Kandke ühtlaselt juustele ja peanahale ning masseerige oma juukseid õrnalt sõrmeotstega 2-3 minutit. Loputage. Seerumi kasutamine: Jaga juuksed joontesse ning kanna seerum peanahale. Masseerige peanahka õrnalt sõrmeotstega. Mitte loputada.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!