NUGGELA & SULÉ

South Beach juuksemask 250ml
27.95€ 111,80 €/l

Looduslikud ja biolagunevad silikoonid on justkui võimas tsunami looduslikest koostisosadest, mis parandavad, toidavad ja niisutavad juukseid. Troopilistest aroomidest pakatav South Beach juuksemask pakub juustele intensiivseid toiteaineid. Sisaldab Tucuma võid, Pequi õli ja mooniõli, aktiivseid koostisosi, mis nii parandavad kui ka toidavad juukseid. Soovitatav kõikidele juuksetüüpidele, eriti näidustatud kahjustatud ja dehüdreeritud juustele. Sobib veganitele.

Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

Tucuma Butter, Pequi Oil, Artichoke Leaf Extract, Poppy Oil,

Kasutamine: Kanda rätikukuivadele juustele peale ðampooniga pesemist. Kandke kreekapähkli suurune kogus toodet ühtlaselt juustele poolest pikkusest kuni otsteni. Masseerige juuste kasvusuunas näpuotstega või Nuggela& Sule juukseharjaga. Jätke mask juustesse mõjuma 5-15 minutiks. Loputage rohke veega.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!