NUGGELA & SULÉ

Anti Dandruff kõõmavastane shampoon 250ml
19.95€ 79,80 €/l
Kategooriad: Juuksehooldus, Shampoonid

Kõõmavastane epigeneetiline ðampoon hoiab ära ja kõrvaldab nii rasuse kui ka kuiva kõõma. Tänu oma epigeneetilisele toimele tugevdab see juukseid ja parandab nende kvaliteeti igal pesukorral. Sisaldab punase sibula ekstrakti, piroctone olamiini ja mere glükogeeni, aktiivseid koostisosi, mis tugevdavad ja parandavad juuste kvaliteeti. Soovitatav kõõmahoolduseks (nii kuiva kui ka rasuse kõõma korral). Parima tulemuse saavutamiseks soovitame mitte kasutada seda teiste ðampoonidega. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

Red Onion Extract, Piroctone Olamine, Marine Glycogen

Kasutamine: Valage toode oma peopesale ning hõõruge kuni emulgeerumiseni. Kandke ühtlaselt juustele ja peanahale ning masseerige oma juukseid õrnalt sõrmeotstega 2-3 minutit. Loputage ja korrake toimingut selle mõju tugevdamiseks.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!