NUGGELA & SULÉ

N1 shampoon Premium Shampoo 250ml
19.95€ 79,80 €/l
Kategooriad: Juuksehooldus, Shampoonid

Punase sibula ekstraktiga šampoon, mis tugevdab juukseid alates juurtest, omab juuste väljalangemise vastast toimet ja millel on kasulikud omadused rasustele juustele, taastades nende loomuliku sära. Sobiv kõikidele juuksetüüpidele, eriti näidustatud rasustele, nõrkadele, kuivadele ja rabedatele juustele. Kasutamine:

Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

Valage toode oma peopesale ning hõõruge kuni emulgeerumiseni. Kandke ühtlaselt juustele ja peanahale ning masseerige oma juukseid õrnalt sõrmeotstega 2-3 minutit. Loputage ja korrake toimingut selle mõju tugevdamiseks.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!