NUGGELA & SULÉ

Silver N3 hõbeshampoon 250ml
19.95€ 79,80 €/l
Kategooriad: Juuksehooldus, Shampoonid

Ðampoon, mis toob esile hallide juuste unikaalsust, olgu need valged või hõbedased. Eemaldab kollakad toonid, niisutab ja tugevdab juba esimesest pesukorrast. Sisaldab punase sibula ekstrakti, mere glükogeeni, UNICERT violetset ja looduslikku taimse glütseriini aktiivseid koostisosi, mis tõstavad hallide juuste unikaalsust. Soovitatav hallidele juustele, valgetele, värvunud ja plaatina blondidele juustele. Ei määri, pealekandmiseks pole vaja kindaid. Soovitatav kasutada 1 või 2 korda nädalas, kombineerida teiste Nuggela & Sulé ðampoonidega tulemuste parandamiseks.

Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

Red Onion Extract, Marine Glycogen, UNICERT Violet, Natural Vegetal Glycerin

Kasutamine: Valage toode oma peopesale ning hõõruge kuni emulgeerumiseni. Kandke ühtlaselt juustele ja peanahale ning masseerige oma juukseid õrnalt sõrmeotstega 2-3 minutit. Loputage ja korrake toimingut selle mõju tugevdamiseks.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!