NUGGELA & SULÉ

Anti Hair-Loss juukseampullid 4tk
21.95€

Juuksehooldus juuste väljalangemise tõhusaks peatamiseks. Tugevdab juuksefolliikuli ja alustab selle taastumist. Kõrge kontsentratsiooniga toimeained, mis ühendavad traditsioonilised tehnikad uue põlvkonna tehnikatega, et peatada juuste väljalangemine ja alustada nende taastumist. Sisaldab punase sibula ekstrakti, kaprüülhapet ja mere glükogeeni, aktiivseid koostisosi, mis peatavad juuste väljalangemise ja tugevdavad neid. Soovitatav kõikidele juuksetüüpidele. Eriti näidustatud nõrkade, rabedate juuste ja juuste väljalangemise probleemide korral.

Kõik Nuggela & Sulé tooted on dermatoloogiliselt testitud.

Number 1 liider juuksehoolduses. Nuggela & Sulé on taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate toodete valmistamiseks. Nuggela & Sulé on pühendunud TRADITSIOONILE: selle koostised põhinevad looduslikel ja traditsioonilistel abinõudel, mis on tõestanud oma efektiivsust põlvkondade jooksul. Looduse jõud, looduslikud ekstraktid, innovaatilised koostised ja uusim tehnoloogia on Nuggela&Sule filosoofia aluseks. Juhtiv juuksehoolduslabor Hispaanias, kes jätkab selle murrangulise kaubamärgi arendamist.

Red Onion Extract, Caprylic Acid, Marine Glycogen

Kasutamine kuivadele juustele: Rakendades väikest survet liikuge ampulliga otsaesist kukla suunas luues 6-8 paralleelset joont, mis katavad kogu pead. Masseerige peanahka õrnalt sõrmeotstega 2 minutit. Kui 2 minutit on möödas, harja või kammi juukseid nagu tavaliselt. Pärast pealekandmist ei tohi juukseid pesta vähemalt 6 tundi. Kasutamine niisketele juustele: Rakendades väikest survet ja alustades otsaesist kuklani, loo 6-8 paralleelset joont, mis katavad kogu pead. Masseerige peanahka õrnalt sõrmeotstega 2 minutit. Oodake 5-7 minutit enne juuste kuivatamist. Kui aeg on möödas, kuivatage ja harjake juukseid nagu tavaliselt.
Kandke 1 annus iga 2-3 päeva järel. Tulemuste parandamiseks kasutage seerumit iga päev. Hoolitsust on soovitav teha vähemalt 2,5 kuud. Nähtavad tulemused 3 nädala jooksul pärast selle kasutamist. Seda saab kanda nii kuivadele kui ka niisketele juustele.
Ampulli esmakordsel kasutamisel peate otsiku läbistamiseks kaane alla vajutama. Kui ampull on avatud (kuulete klõpsatust), eemaldage kaas seda tõmmates.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!