-50%

MasterOil strengtening shampoo 150 ml

10,90€ 5,45€
- +

Kirjeldus

Juukseid tugevdav õliðampoon

MasterOil on spetsiaalselt tundlikule peanahale loodud õliðampoonide sari. Tundlik peanahk kaotab oma kaitsevõime ja see tekitab sügelust, ärritust, kihelust, ketendust.
MasterOil ðampoon puhastab põhjalikult säilitades peanaha hüdrolipiidi tasakaalu.
Ei sisalda parabeene ega SLES-i (naatriumlaurüüleetersulfaat), mis võib sagedasel kasutamisel rikkuda peanaha hüdrolipiidikihti. MasterOil mitteärritavate koostisosadega ðampoon tekitab kerge vahu sügavaks aga õrnaks puhastuseks.
Rikastatud innovatiivse SensiCare tehnoloogiaga, kaeraessentsiga, mis aitab ennetada ja vähendada punetust, dehüdratsiooni ja peanaha sügelustunnet.
Sisaldab aminoühendit, milles on 11 aminohapet, nende hulgas naatriumlaktaat, arginiin. Hooldab kahjustatud juukseid ja tugevdab struktuuri.
Þenðenniekstrakt tugevdab juukseid ja takistab nende kahjustumist. Soodustab juuste kasvu. Õliðampoon taaselustab ja restruktureerib hapraid juukseid. Lisab juustele proteiini, toidab juuksesibulat ja peanahka. Sobib habrastele juustele. Soovitatav kasutada 2/3 korda nädalas.
Kasutamine: kandke MasterOil Nutri Strengthening õliðampoon märgadele juustele, masseerige ja hoidke peal 1 minut. Loputage põhjalikult, korrake pealekandmist.

Seotud tooted