-30%
Lõpumüük
Vamp Sexy Lashes Beauty Box

PUPA

Komplekt Vamp! Sexy Lash Beauty Box Pupa
24.50€
35.00€
Kategooriad:

Ripsmetušš Vamp! Sexy Lashes 011 ikoonilises punases on Sinu vastupandamatult võrgutav relv ohtlikult seksika ilme saamiseks. Vamp! Sexy Lashes on uus ripsmetušš, mis pakub nii volüümi kui koolutust – kõik ühes ripsmetušis. Suur fiiber-tušihari kindlustab rikkaliku ja ühtlase tuši ripsmetele kandmise. Looduslike vahade segu – orgaaniline mesilasvaha ja karnauba vaha annavad ripsmetele tiheduse, uuenduslik polümeer „Lash Sculptor“ koolutuse ja kaharuse. Spetsiaalne vaik hoiab ripsmed täiuslikult ülestõstetu ja koolutatuna, tulemus on kestev ja laitmatu. Kõrge mustade mikropigmentide sisaldus kindlustab intensiivse värvitulemuse kohe esimesest harjatõmbest. Toitvate omadustega šeavõi hoiab ripsmed elastsete, kuid kergetena. Madala allergia riskiga parabeenivaba ripsmetušš on oftalmoloogiliselt testitud ning sobib tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.

Vildist otsaga silmalainer.
Vamp! Definition Liner joonistab silmalaule kindla ja tugeva värviga joone.
Vedel tekstuur kuivab kiiresti.

Mitmeotstarbeline silmapliiats.
Silmapliiats-silmalainer-lauvärv.
Joonistab silmakontuuri ja lisab silmadele sügavust

Lauvärviga Vamp! Extreme eriti mõjuv efekt - suurepärane intensiivse pigmendiga lauvärv annab enneolematult sügava tooni ja särava meigitulemuse. Toonis matt 020

Uue generatsiooni küpsetatud lauvärv: Võrratult särav ja mitmekülgne värv silmadele. Lauvärvi küpsetatud tekstuur on kerge ja ülimalt peen. Madal allergiarisk. Oftalmoloogiliselt testitud. Parabeenivaba. Kahesugune kasutamine:

  • kuivalt: täiustab särava värviga
  • märjalt: annab tugeva ja erksa värvi. Toonis 102

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!