UUS!
Vranjes

DR.VRANJES

Ambra lõhnaküünal 80g
36,00€ 450,00 €/l
Kategooriad: Lõhnad, Kodulõhnastajad

Ambra põnev salapära ilmneb Ambra-Onyxi lõhnavates dekoratiivküünaldes, mis rikastavad teie keskkonna aistinguid ja on ideaalsed selle lummava atmosfääri loomiseks. Väärisklaasist anum on käsitsi valmistatud Firenzes asjatundlike käsitööliste poolt, nii et iga looming on ainulaadne.

EUH208: Contains 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Coumarin. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.

Dr Vranjes Firenze küünlad tagavad kõrgeimad ohutusstandardid, kuid nagu kõigi leekide puhul, on vaja neid õigesti kasutada, et tagada enda ja oma kodu turvalisus. Enne kasutamist lugege hoolikalt järgmist teavet: Enne küünla süütamist eemaldage täielikult kõik pakendid. Ärge süüdake küünalt, kui klaas on purunenud või muul viisil kahjustatud. Enne toast lahkumist veenduge, et küünal on täielikult kustunud ja taht ei põle enam. Ärge visake küünalt tavapäraselt ära. Visake sisu jäätmekäitluskeskustesse vastavalt kohalikele eeskirjadele. Need võivad olla veeorganismidele mürgised ja põhjustada pikaajalist mõju.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!