UUS!
Vranjes

DR.VRANJES

Ginger Lime lõhnaküünal 80g
36,00€ 450,00 €/l
Kategooriad: Lõhnad, Kodulõhnastajad

Särav Ginger Lime lõhn võtab vormi ja ühendab pärlite uhke puhtuse, et elavdada Pearl-Ginger Lime lõhnavaid dekoratiivküünlaid. Disainitud eksklusiivsest tehnoloogiast, mis ühendab sertifitseeritud vahad puhaste essentsidega, mis ei sisalda lahusteid, võimaldab hajutada oma maitsvat lõhna ilma suitsu tekitamata.
 

EUH208: Contains 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Citral, Citronellal, Citronellol, Hydroxy-citronellal, Linalool, Linalyl acetate. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.

Dr Vranjes Firenze küünlad tagavad kõrgeimad ohutusstandardid, kuid nagu kõigi leekide puhul, on vaja neid õigesti kasutada, et tagada enda ja oma kodu turvalisus. Enne kasutamist lugege hoolikalt järgmist teavet: Enne küünla süütamist eemaldage täielikult kõik pakendid. Ärge süüdake küünalt, kui klaas on purunenud või muul viisil kahjustatud. Enne toast lahkumist veenduge, et küünal on täielikult kustunud ja taht ei põle enam. Ärge visake küünalt tavapäraselt ära. Visake sisu jäätmekäitluskeskustesse vastavalt kohalikele eeskirjadele. Need võivad olla veeorganismidele mürgised ja põhjustada pikaajalist mõju.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!