UUS!
Vranjes

DR.VRANJES

Oud Nobile lõhnaküünal 80g
38,00€ 475,00 €/l
Kategooriad: Lõhnad, Kodulõhnastajad

Dekoratiivsed lõhnaküünlad Gold-Oud Nobile, mis on ümbritsetud Toscana asjatundlike käsitööliste käsitsi valmistatud rafineeritud klaasanumatega, sobivad suurepäraselt iga ruumi mähkimiseks hinnalise idamaise aistinguga ja õhutavad lummavat parfüümilist atmosfääri.

EUH208: Contains 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 2,2,6-trimethyl-?propylcyclohexanepropanol, Coumarin. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni.

Dr Vranjes Firenze küünlad tagavad kõrgeimad ohutusstandardid, kuid nagu kõigi leekide puhul, on vaja neid õigesti kasutada, et tagada enda ja oma kodu turvalisus. Enne kasutamist lugege hoolikalt järgmist teavet: Enne küünla süütamist eemaldage täielikult kõik pakendid. Ärge süüdake küünalt, kui klaas on purunenud või muul viisil kahjustatud. Enne toast lahkumist veenduge, et küünal on täielikult kustunud ja taht ei põle enam. Ärge visake küünalt tavapäraselt ära. Visake sisu jäätmekäitluskeskustesse vastavalt kohalikele eeskirjadele. Need võivad olla veeorganismidele mürgised ja põhjustada pikaajalist mõju.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!