UUS!
Vranjes

DR.VRANJES

Täitepudel Rosa Tobacco 500ml
64.90€ 129,80 €/l
Kategooriad: Lõhnad, Kodulõhnastajad

Oivaline suland roosist- lillede kuningannast oma intensiivse lillelise ja romantilise isikupäraga ja tubakast, loomalik essents oma seksuaalse olemusega.
Koduparfüüm, milles sisaldub Damaskuse roos, segatuna tubaka, vanilje ja muskuse nootidega.

(R)-p-mentha-1,8-diene, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Cedryl acetate, Cinnamal, Coumarin, Linalool.

Ava klaasvaas ja pane sisse kõik puupulgad. Umbes tunni pärast pööra puupulki klaasvaasis, et aroom saaks ruumis levida. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase vaasis oleks vähemalt vaasi kaelani. 250ml vaas on sobilik 5-10 m2 ruumi lõhnastamiseks.

ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!