TRUSSARDI

Le Vie Di Milano Musc Noir Perfume Enhancer EdP 100ml
170.00€ 1 700,00 €/l
Kategooriad: Lõhnad, Nišinurk

Kahesuguse kasutamise võimalusega lõhn tugevdab teiste Le Vie di Milano kollektsiooni lõhnade lõhnaakorde, aga seda võib kasutada ka üksi, Leslie Gauthier poolt suurepäraselt orkestreeritud nootidega. Mis esmapilgul paistab väga lihtsa lõhnakompositsioonina, peidab endas sisemist keerukust sihiliku kontrasti tõttu iirise ja muskuse, jasmiini ja seedripuu vahel. Asendamatu, kuna loob pretsedenditu verstaposti luksuslikus lõhnasegmendis ja lisab väärtust ja prestiiþi tervele Trussardi Parfums kollektsioonile.

“Viisi leiutamine, kuidas täiustada Trussardi kollektsioonist saadavat elamust on parfümeeri jaoks põnev seiklus. Kuidas maksimeerida lõhna ilma selle unikaalsust muutmata?
Selle "primer`i„ loomiseks oli mul idee muskuse pilvest: omamoodi muskuse kompleks, mis muudab lõhnad delikaatselt intensiivsemaks. Ma töötasin kerge, sametise lõhnaga, mis on õrn kuid sõltuvust tekitav. Lõin muskuse/ seedri struktuuri tugevuse andmiseks ja tasakaalustasin selle jasmiini ja iirise akorduga. Tulemuseks on hämmastav hõbepehme kogemus..”
Leslie Gauthier, Perfumer

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!