-30%
Lõpumüük
rifl

TRUSSARDI

EdT 100ml Riflesso LTDE Trussardi
70.70€
101.00€
Kategooriad:

Ego pilguheit, enesesse vaatamise hetk, mineviku uurimine: Trussardi Riflesso ( Accademia del Profumo Award 2018 võitja kui parim Itaalias tehtud meestelõhn),  on teadlik uute alade  uurimine, modernsuse otsimine läbi traditsiooni ja selle lõputute võimaluste analüüsi.  
 
Lõhn sümboliseerib teed modernsuse avastamise juurde läbi oma pärandi.  Lõhn loodi mehele, kes ei jää pidama mineviku saavutuste juurde, kes muudab liikumise ja kiiruse positiivseks energiaks. See ei ole kokkusattumus, et Trussardi Parfums lasnsseerib väljaande kollektsionääridele, inspireerituna ikoonilisest MV AUGUSTA BRUTALE 800 mootorratast, suurepärase reklaami peategelasest koos elegantse mootorratturiga, kes unustamatus Milano öös hüppab oma rattale ja sõidab Palazzo Trussardist Arco della Pace ja Brera kitsaste tänavate  kaudu Piazza Duomole. 
 
Trussardi Riflesso peegeldab mehe hinge, kelle väärtusskaala koosneb modernsust, traditsiooni, perekonda, tööd, kvaliteeti kirjeldavatest    sõnadest ja tunnetest ning peenest elutunnetusest, mis annab talle muretu elegantsi ja loomuliku hoiaku. Streets of Milano on austusavaldus tema kirele mootorrataste vastu ja linna vastu, mida tuntakse maailmas moe, elegantsi ja modernsuse sümbolina. 

LÕHN

Loojaks rahvusvaheliselt tuntud nina, Véronique Nyberg. Tema loominguline meetod tasakaalustab emotsioonide intensiivsuse sügavalt teadusliku lähenemisega. Trussardi Riflesso on vastandlike elementide kokkusaamise tulemus. 

Trussardi Riflesso lõhnaperekond on idamaine-puidune, mida kasutatakse kirjeldamaks maskuliinset maailma, mis segab kokku aktiivsed spordielemendid ning loomuliku elegantsi osad. 

Uus filosoofia, mis muudab spordi võistlustegevusest elustiiliks, inspireerib selliseid tipunoote nagu bergamott, roosa geipfruut, roheline õun. Itaaliapärase tsitruselise kokteili energilised noodid on segatud puhta värskuse kontsentraadiga.  

Aromaatses lillelises südamenoodis on  geraanium, kannikeselehed ja lavendliõis, mis väljendavad muretut elegantsi.  

Trussardi Riflesso alusnoodid tähistavad traditsiooni, juuri, mälestusi.    Itaalia naha, vetiveri ja tonkaoa noodid moodustavad tekstuurse, sooja,  rahuldust pakkuva essentsi, mis vihjab Itaalia kultuuri karismaatilisele ja maskuliinsele sensuaalsusele. 

TIPUNOODID
Bergamott, roosa greipfruut, roheline õun

SÜDAMENOODID
Geraanium, kannikeselehed, lavendliõis

ALUSNOODID
Italian nahk, vetiveri essents, tonkauba

LÕHNAPEREKOND: puidune idamaine

NINA: Véronique Nyberg
 

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!