UUS!
TRUlevrieroUomo

TRUSSARDI

Levriero Uomo EdP 100ml
111.95€ 1 119,50 €/l

Stiil läbi objektiivi ja väsimatu elegantsi otsimine. See ongi 1911. aastal asutatud ajaloolise Itaalia kaubamärgi Trussardi olemus.

Need Levriero Collection lõhnade uued Limited Collection parfüümid on 2011. aastal esmakordselt loodud lõhnavalemite kaasaegne versioon – algselt inspireeritud ikoonilistest Trussardi Uomo ja Trussardi Donna parfüümidest, mis tulid turule 80ndatel aastatel.

Kuldse tekstiga musta või valge värviga valmistatud pudelitel on korgiks moemaja hurda motiiv. Parfüümides on kasutatud looduslikke koostisosi, mis on saadud mittetoksilistest taastuvatest ressurssidest. Pudeli ja pakendi jaoks kasutatud tooraine on kas taastuv või taaskasutatud.

Aroom kuulub tüüpiliselt mehelikku lõhnaperekonda: Fougere-puuviljane-puidune. Tipunoodid väljendavad värsket itaalialikku elegantsi sidruniessentsist, savisalveist, küpressiessentsist, kannikeselehtedest ja galbanumist. Südamenoodides on tunda muskaatpähkli, geraaniumi, mirabelle delighti ja mahoniali segu rafineeritud mehelikkust. Sensuaalse jõu apoteoos saabub koos põhjanootidega: guajaki puit, patšuli, amyris, muskusakord ja merevaigupuit.

Tipunoodid:
Sidruniessents, klaarisalvei, küpress (eeterlik õli), violetsed lehed, galbanum

Südamenoodid:
Muskaatpähkel, geranium, Mirabelle Delight, mahoonia
Põhjanoodid:
Guajaki puit, Patšuli, Amyris, muskuse akkord, merevaigune puit

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!