-40%

Gucci Bamboo EdT

70,50€ 42,30€
- +

Kirjeldus

Rikkalik puidu-lille aroom omandab kirka mandariininoodi kaudu uue alltooni. Originaalparfüümist kergem ja õhulisem Gucci Bamboo Eau de Toilette on kui ahvatlev pilguheit Gucci naise sensuaalsele ja romantilisele küljele.
Värskema ja kirkamana avaneb Bamboo Eau de Toilette uue ja läbipaistva sensuaalsusega. Tipunootides kiirgavad sädelevad Vahemeremaade tsitrusetoonid, parfüümi naiselikult valges lillelõhnalises südames helklevad aga kasteniisked kroonlehed, mida omakorda rõhutavad originaalparfüümi püsivad signatuurnoodid.
Karge pirni ja naiselike apelsiniõite kohal heljub loorina Sitsiilia bergamoti ja mandariininootide pilveke. Hapra ilang-ilangi ja leebe valge Casablanca liilia ühinemisele parfüümi südames lisab kastevärskelt lillelõhnalise lõppakordi jasmiini kroonlehtede kooskõla. Loomupäraselt naiselikule parfüümile loob täiendava kontrasti sandlipuu ja rafineeritud halli ambra akord; Tahiiti vanill ja puhtad valged muskusenoodid aga ümbritsevad parfüümi ühtlaselt kreemja tekstuuriga.