MAVALA

Double Action 002 Protective Base Coat kaitsev ja fikseeriv aluslakk
13.95€
Kategooriad: Küüned, Küünehooldus

Kahekordse toimega kaitsev aluslakk MAVALA 002 kaitseb küüsi kollaseks muutumise eest ja isoleerib küüneplaadi küünelakkides sisalduvatest värvilistest pigmentidest. Aluslaki koostis aitab küünelakil ideaalselt kinnituda ja tänu sellele pikendab küünelaki püsivust. Oma veidi "kleepuva" koostise tõttu ei tohiks MAVALA 002 kanda kunagi üksinda. Alati tuleb peale kanda värvilakk ja/või pealislakk. MAVALA 002 Base Coat sisaldab orgaanilist räni, mis kaitseb küüsi ning parandab küünte olukorda ja küünte vastupidavust.

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Nitrocellulose, Tosylamide/Epoxy Resin, Polyvinyl Butyral, Isopropyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Etocrylene, Violet 2 (CI 60725), Green 6 (CI 61565).

Puhasta korralikult küüne pind, et sel ei oleks õli jääke ja kanna peale 1 kiht MAVALA 002. Lase kuivada enne, kui kannad küüntele MAVALA MINI COLOR küünelaki. Veelgi paremaks tulemuseks kanna värvilakile COLORFIX pealislakk, mis kuivab tugevaks, elastseks ja eriti säravaks. Kanna pealislakki ka küüneotsa alla.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!