MAVALA

Mavala Mava-Strong 10ml
15.95€
Kategooriad: Küüned, Küünehooldus

Tugevdav ja kaitsev aluslakk

Küüned puutuvad korduvalt kokku dehüdreerivate väliste faktoritega, nagu näiteks vesi, pesuvahendid, pindaktiivsed ained, puudulikud küünelakieemaldajad,..., mis põhjustavad sära kaotust, pehmeid küüsi ja enneaegset küünte lõhenemist. Seetõttu on vajalik kogu aeg kaitsta ja tugevdada küüsi, MAVA-STRONG kombineerib kahte sünergilist toimet:

Tugevdab küüsi:
Tänu kapseldatud aktiivsete koostisainete kompleksile ( teepuuõli, E-vitamiin, hüdrolüüsitud kerantiin ja arginiin), MAVA-STRONG tugevdav aluslakk restruktureerib ja parandab küünepinna kvaliteeti, vähendades mikro-lõhenemist ja kahjustavat dehüdratsiooni, mis on vältimatud igapäevaselt.

Kaitseb küüsi:
See värvitu ja särav küünelakk ühendab kristallvaigu pisarad, mis toodetakse pistachio mastic puust (pärit Chiose saarelt, Kreekas), tugevdab küüne struktuuri, tootes sarvestunud keratiiniga rikastatud rakke. Küüneplaat muutub tugevamaks ja paksemaks.

Regulaarselt kasutades aja jooksul küüned kasvavad pikemaks ja tugevamaks.

Kasutamine:
Eemalda küünelaki või õli jäljed.
Raputada pudelit enne kasutamist, et kõik mikroosakesed seguneksid. Kanna MAVA-STRONG puhastele küüntele, kaks korda nädalas, tervele küünepinnale. Seda lakki võib kasutada üksi või aluslakina maniküüris (värvilise küünelaki ja pealislaki all). Eemalda küünelakieemaldajaga, parim kasutada atsetoonita, et hooldada küüsi.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!