-50%
Lõpumüük
319

MAVALA

Mini Color 5ml küünelakk 319
3.00€
5.95€
Kategooriad: Küüned, Värvilakid

Mavala Mini Color's - väike kuldse korgiga pudel - tugineb lihtsale, kuid suurepärasele ideele. Küünelakk, olenemata kvaliteedist, kipub varem või hiljem ära kuivama, eriti kui pudelit sageli avada.
Mavala Mini Color küünelaki pudelid on disainitud viisil, mis minimeerib küünelakist lahusti aurustumist ja küünelaki kvaliteedi püsimist kogu kasutusperioodi vältel. See väike tark pudel laseb Sul kogu sisu kasutada lõpuni.
Mavala küünelakid on 5-vabad: tolueeni, formaldehüüdi, kampri, tsellofaani- ja parabeenivabad ega sisalda loomseid koostisosi.
Nüüdsest MAVALA minilakkide valikus orgaanilise räniga aluslakk nr. 40 ja toonid 407-424 . Orgaaniline räni parandab küünte olukorda ja kvaliteeti ning muudab küüned vastupidavamaks.

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Polyester-23, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Silica, Stearalkonium Bentonite, Styrene/Acrylates Copolymer, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Diacetone Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Sucrose Acetate Isobutyrate, Acrylates Copolymer, Maltol, Dimethyl Oxobenzo Dioxasilane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phosphoric Acid, Methicone, Tin Oxide, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77499), Red 34 Lake (CI 15880).

Puhasta korralikult küüne pind, et sel ei oleks õli jääke ja kanna küüntele 1 kiht aluslakki, näiteks MAVALA 002 aluslakk või Super Base nr.40. Lase aluslakil kuivada enne, kui kannad küüntele MAVALA MINI COLOR küünelaki. Veelgi paremaks tulemuseks kanna värvilakile Mavala pealislakk (COLORFIX pealislakk või Mini Color Top Coat Fixator), mis kuivab tugevaks, elastseks ja eriti säravaks. Kanna pealislakki ka küüneotsa alla.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!