O'LYSEE

Deo Fleur de Jasmin Coco Aloe Vera BIO gaasivaba orgaaniline deodorant 150ml
10.95€ 73,00 €/l
Kategooriad: Keha, Deodorandid

Sertifitseeritud orgaanilises aromaatses deodorandis on enam kui 99% looduslikke koostisosi. Gaasivaba, keskkonnateadlik vedel ja mitteõline koostis on tunnustatud Ecocert Cosmos ORGANIC sertifikaadiga. Looduslik värske aroom koos orgaanilise aaloega niisutab nahka ja annab optimaalse 24h kaitse. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Vegantoode.

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Lactate, Aloe Barbadensis Leal Juice Powder*, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glyceryl Oleate, Parfum.Sodium Benzoate, Sodium Chloride, CitricAcid, Linalool, Limonene.
*ingrédient issu de l'Agriculture biologique. 99,5% du total est d'origine naturelle. 10% du total des ingrédients sont issus de l'agriculture biologique.

Kanna deodorant ca 15 cm kauguselt kaenlaaluste puhtale ja kuivale nahale. Ära kasuta ärritunud või vigastatud nahal. Hoiatus: pudel on rõhu all, hoia eemal kuumusest ja kõikidest süüteallikatest. Ära ava ega põleta ka tühjana. Hoia külmumisvabalt ja mitte üle 50°C.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!