MAVALA

Mava-Clear Purifying Gel for Hands puhastav geel-kätedesinfitseerija 50ml
4.95€ 99,00 €/l

Sidruniekstrakti sisaldav puhastav geel ja desodoreeriv geel kindlustab täiusliku puhtuse sinu kätele igas olukorras jättes kätele kerge meeliva lõhna. Toode sobib kasutamiseks hüdroalkohoolse geelina käte puhastamiseks, kui vett ja seepi ei ole käepärast. Puhastavat geeli ei ole vaja maha loputada. Ideaalne kasutada reisil, vabaaja tegevustes ja enne toiduga kokkupuutumist. Kasuta ka pärast kätepesu vee ja seebiga naha ideaalse puhtuse saavutamiseks. Reisisuuruses pakend, mida mugav taskus või käekotis kaasas kanda.

Alcohol Denat. (70% v/v), Water (Aqua), Butylene Glycol, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citral, Limonene.

Pigista väike kogus (3 ml) geeli peopesale ning hõõru käsi, kuni nahk on kuiv. Ära loputa. Näpunäide: MAVA-CLEAR puhastab ka väikeseid pindu, näiteks ukse käepidemed, tualeti prill-lauad, jne. Pinna puhastamiseks pühi MAVA-CLEAR vedeliku ja salvrätikuga. Hoiatus: toode on TULEOHTLIK. Hoia eemal leekidest. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoia lastele kättesaamatus kohas, lapsed võivad kasutada ainult täiskasvanute järelevalve all. Hoidu silma sattumast. Silma sattumisel loputa kohe silmi ja pöördu arsti poole. Ära kasuta kahjustatud nahal.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!