MAVALA

Mavala Anti-Spot Cream for Hands 30ml
21.95€ 731,67 €/l

NAHATOONI ÜHTLUSTAV KÄTEKREEM
Siledatele ja nooruslikele kätele
Aja möödudes tekivad nahale pigmendilaigud, mis on üks naha loomuliku vananemise ilminguid. Hormonaalsed muutused, liiga sagedane või ilma päikesekaitseta päevitamine on naha suurenenud pigmentatsioonihäirete põhjustajad.
MAVALA Anti-Spot kätekreem ühtlustab nahatooni ja takistab fotovananemise ja vanusega tekkivaid pigmentatsionihäireid. Šveitsi Alpide 7 orgaanilisest taimest kompleks (kassinaeris, münt, kortsleht, priimula, mailane, meliss, raudrohi) aitab valgendada nahka, vähendada pigendilaikude värvi intensiivsust ja suurust ja takistada uute ilmumist. Kõrge kontsentratsiooniga C vitamiini derivaat tugevdab seda toimet, selle antioksüdantsed ja kaitsvad omadused taastavad naha nooruslikkuse ning elastsuse. Mõne nädala pärast kahanevad pigmenilaigud märgatavalt, pigmendidefektid mahenevad. Käed on siledamad, kaitstud ja niisutatud. See kerge kreem imendub hõlpsalt ja katab naha kaitsva kihiga. Lõhnaainetevaba ja parabeenivaba. Dermatoloogiliselt testitud.
Kasutamine: Kandke väike kogus kreemi käeseljale kaks korda päevas. Nähtavad tulemused kahe kuu pärast. Hoiduge hoolduse ajal päikese käes viibimisest ilma tugeva SPF päikesekaitseta.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!