EISENBERG

Body Lifting Treatment pinguldav hooldus 150ml
126.90€ 846,00 €/l

Läbiviidud uurimistöö tulemusena pakub EISENBERG nüüd luksuliku koostisega ja unikaalse pinguldava toimega kehahooldustoodet, mis on kui nähtamatu korsett: asendamatu liitlane dieedi ja kaalulangetuseajal,et saavutada toonuses, siledat ja siidist nahk. Seda tõeliselt nauditavat toodet kantakse peale iga päev,üksi või pärast Body Refining seerumit, et trimmida problemaatilisi piirkondi, mis on kaotanud elastsuse või kus on venitusarmid.
Taastav, pehme ja õrn, kuid rikkalik kreem ergutab rakkude vitaalsust tänu E ja C vitamiinide antioksüdant omadustele koos Trio-Molecular® Formula`ga. Rohevetikast saadud oligopeptiididega rikastatud ja pinguldav toode tugevdab naha elastsust ja vähendab märgatavalt venitusarme. Vananemisvastane toime, sobib ideaalselt igapäevaseks või intensiivseks hoolduseks, asendamatu dieedi ajal, trimmis ja toonuses kehale.

Võib kasutada iga päev, pärast vanni või duðði, üksi või peale Body Refining seerumit. Kanda kogu kehale. Pideval kasutamisel muutub nahk märgatavalt trimmimaks. Toimib nagu nähtamatu korsett.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!