Mavala Aqua Plus Multi-Moisturizing Sleeping Mask 75ml

40,00€
- +

Kirjeldus

Teie probleem. Niiskusvaene nahk? Niiskusvaene nahk tundub olevat pingul ja tekivad enneagsed kortsud. Õhuke nahabarjäär kaitseb vähem. Nahk on reaktiivsem ja tõenäoliselt punetav. Nahk võib olla üheaegselt kuiv ja rasune, paistavad väikesed vistrikud ja rasupunnid.
Teie lahendus. Niisutage tugevalt nahka AQUA PLUS sarja toodetega, mitmekordselt niisutava ja leevendava hoolitsusega Alpidest. Kolme molekulmassiga hüaluroonhappega rikastatud tooted niisutavad tõhusalt iga epidermise kihi. Suurem molekulmass toimib „kaitsekihina“. Pindmine toime on kohene ja aitab ära hoida
veekao. Hüaluroonhappe osakesed keskmises ja madalas molekulmassis imbuvad sügavale nahasse, ja täidavad selle niiskusega. Nahk on seestpoolt niisutatud ja siledam.
Rikkalikult ŠŠveitsi kassinaeri ekstrakti sisaldavad AQUA PLUS professionaalsed tooted aitavad nahal taastada täieliku mugavustunde.
AQUA PLUS Multi-Moisturizing Sleeping Mask. Uus õhtune ilurutiin. See mahaloputamist mittevajav siidine kreemjas mask sisaldab suurel hulgal aktiivaineid ja niisutab, rahustab ning tugevdab naha loomulikku niiskusbarjääri. Korea „öömaskidest“ inspireeritud parabeenivaba, kerge kihina kattev koostis levitab öö jooksul kasulikke aktiivaineid, lastes samas nahal hingata. Nahk ärkab täiesti värskena, niisutatuna ja elastsena ning muutub iga ööga vastupidavamaks.
Kasutamine: kanna igal õhtul õhuke kiht puhtale näole ja kaelale. Jäta ööseks toimima. Ei ole vaja maha loputada.
Ilunõuanne: võib kasutada ka „klassikalise“ mahaloputatava maskina. Kanna paks kiht puhtale näole ja kaelale. Lase 10 – 15 minutit toimida. Eemalda ülejääk õrnalt.

Seotud tooted