-30%

MAVALA

Mavala Aqua Plus Multi-Moisturizing Intensive Serum 30ml
30.05€ 1 001,67 €/l
42.95€ 1 431,67 €/l

Teie probleem. Niiskusvaene nahk? Niiskusvaene nahk tundub olevat pingul ja tekivad enneagsed kortsud. Õhuke nahabarjäär kaitseb vähem. Nahk on reaktiivsem ja tõenäoliselt punetav. Nahk võib olla üheaegselt kuiv ja rasune, paistavad väikesed vistrikud ja rasupunnid.
Teie lahendus. Niisutage tugevalt nahka AQUA PLUS sarja toodetega, mitmekordselt niisutava ja leevendava hoolitsusega Alpidest. Kolme molekulmassiga hüaluroonhappega rikastatud tooted niisutavad tõhusalt iga epidermise kihi. Suurem molekulmass toimib „kaitsekihina“. Pindmine toime on kohene ja aitab ära hoida
veekao. Hüaluroonhappe osakesed keskmises ja madalas molekulmassis imbuvad sügavale nahasse, ja täidavad selle niiskusega. Nahk on seestpoolt niisutatud ja siledam.
Rikkalikult ŠÐveitsi kassinaeri ekstrakti sisaldavad AQUA PLUS professionaalsed tooted aitavad nahal taastada täieliku mugavustunde.
AQUA PLUS Multi-Moisturizing Intensive Serum näole ja silmadele. Puhta, väga efektiivse ja sulava tekstuuriga seerum sisaldab suurel hulgal hüaluroonhapet. Suurepärase koostisega seerum näole ja silmaümbrusele imendub kiiresti nahasse. Lõhnaainetevaba ja parabeenivaba.
Kasutamine: üks või kaks pumbatäit toodet igal hommikul ja/või õhtul puhtale näole ja silmaümbrusele enne Featherlight Cream pealekandmist ideaalseks niisutavate aktiivainete koostoimeks.
Ilunõuanne: ideaalne kanda kõikide kreemide alla, olenemata nahatüübist. Võib kasutada ka õrnal huuleümbruse nahal.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!