MAVALA

Nutri-Elixir Absolute Night Balm 65ml
42.95€ 660,77 €/l

PROBLEEM
Ebamugavus, tundlikkus, elastsuse puudumine, jooned ja kortsud…. kuiv või küps nahk ei tooda piisavalt lipiide. Nahabarjääri funktsioon on nõrgenenud, mis viib niiskuse kaoni ja suurema haavatavuseni väliste keskkonnafaktorite suhtes. Nahk muutub hapramaks, õhemaks ja vananeb enneagselt.
Kas teadsid?
Vanusega muutuvad lipiide talletavad rakud väiksemaks ja vähemaks.
Külm, kuum, õhukonditsioneer ja saaste on need teguruid, mis suurendavad naha kuivust.
Rasvase kala (lõhe, makrell, sardiin) ja lambasalati söömine aitab täiendada nahka lipiididega, pakkudes naha niiskusbarjääri funkstiooniks vajalikku rasvhapet.

LAHENDUS
NUTRI-ELIXIR, Anti-Age Nutrition
Lipid Replenishing Skincare
Naha loomuliku lipiide täiendava süsteeemi parendamine tänu patenteeritud pro-lipiid stimuleerijale, naha niiskuse taastamine Ðveitsi linaseemneõliga, mis on eriti rikas toitvate-kaitsvate omega 3, 6 ja 9 poolest ja aitab vähenda vananemise märke tänu bioaktiivsete taimeõlide kompleksile. Kõik on peene ja nahasse imenduva sensoorse struktuuriga. See on NUTRI-ELIXIR'i missioon.

NUTRI-ELIXIR Anti-Age Nutrition Absolute Night Balm
Ülipeen pehme palsam, mis öösel täiendab naha lipiide ja tihendab nahka. Nahk saab tagasi elastsuse ja täieliku mugavuse.
I Ilunõuanne: maksimaalseks imendumiseks võite soojendada pähklisuuruse koguse toodet sõrmede vahel, enne kui kannate näole.
Sobib ideaalselt ka dekolteele.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!