FACED

Pore Minimizer Patches poore puhastavad plaastrid 4+4tk
5.95€

Puhastavad plaastrid vähendavad poore põskedel ja T-tsoonis alates esimesest kasutuskorrast, regulaarsel kasutamisel muutub jume puhtalt kumavaks ja ebapuhtusi tekib märgatavalt vähem.
Kohene tulemus: liigne rasueritus väheneb 48% juba 1 kasutuskorra järel. Regulaarsel kasutamisel vähenevad rasueritus ja ebapuhtused 90% kasutajatest. Plaastrid on rikastatud kooriva ja niisutava toimega glükool- ja sidrunhapete ning poore ahendava ja rasueritust tasakaalustava titaandioksiidiga. Plaastritele kinnitub liigne rasu, surnud naharakud ja igapäevane mustus. Poorid puhastuvad ja väheneb märgatavalt nende nähtavus. Kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud. Ei sisalda silikoone, parabeene, mineraalõli, värvaineid, alkoholi ega lateksit.

PVP, VP/VA COPOLYMER, GLYCERIN, AQUA, CITRIC ACID, GLYCOLIC ACID, SILICA, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DEHYDROACETIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZOIC ACID.

Sobivad kõigile nahatüüpidele oma naha täiustamiseks kiirelt, lihtsalt ja tõhusalt 3 sammuga. 1. Puhasta hoolikalt näopiirkond ja niisuta seda. 2. Eemalda kuivade kätega plaastritelt kaitsekiled ja aseta plaastrid niiskele nahale sile pool vastu nahka; NB! plaastrid aktiveeruvad niiskel nahal. 3. Lase mõjuda 10-15 minutit ja eemalda need õrna tõmbega. Parima tulemuse nimel kasuta iga 2 päeva järel. Pakendis 4 plaastrit põskedele ja 4 T-tsoonile. Ole teadlik: plaastrid on välispidiseks kasutamiseks, väldi kontakti ärritunud või vigastatud naha ning silmade ja huultega. Ärrituse ilmnemisel lõpeta kasutamine.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!