MAVALA

Mavala Skin Vitality Beauty-Enhancing Micro-Peel 65ml
20.95€ 322,31 €/l

Teie probleem. Väsinud, tuhm nahk? Vähene magamine, stress, saastatus, UV, suitsetamine kurnavad naha ainevahetust. Poorid laienevad. Jume kaotab sära ja muutub hallikaks ja kollakaks, olenevalt loomulikust nahatoonist. Tavaliselt öeldakse selle kohta „väsinud näonahk“. Need kurnatusest tingitud ebatäiused jätavad mulje, et nahk
on halvas korras ja näeb vanem välja, kui tegelikult on.
Teie lahendus. Ärata oma nahk SKIN VITALITY sarja toodetega, nahka taaselustavad hooldustooted Alpidest. Taaselustava ŠÐveitsi aprikoosiekstraktiga rikastatud tooted niisutavad, kaitsevad nahka väliste mõjutuste eest ja annavad väsinud ja tuhmile nahale tagasi sära.
SKIN VITALITY Beauty-Enhancing Micro-Peel näokoorija. Lõhnavaba, kreemjas, peenikeste vahaosakestega ja kosutava Alpi aprikoosi ekstraktiga rikastatud koorija vabastab õrnalt naha surnud rakkudest ja toob välja särava jume. Nahk on pehmem, naha tekstuur parem ja jume säravam.
Kasutamine: masseeri üks või kaks korda nädalas õrnade ringikujuliste liigutustega kuivale või märjale nahale, hoidudes silmaümbruse ja huuleümbruse piirkonnast. Loputa maha. Kuivata õrnalt nägu.
Ilunõuanne: võib kasutada enne maski või õhtust nahahooldust, et aktiivained saaksid maksimaalselt nahasse imbuda.
Ära kanna ärritunud või kahjustatud nahale.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!