MAVALA

Mavala Skin Vitality Sleeping Mask "Baby Skin" Radiance 65ml
42.95€ 660,77 €/l

Teie probleem. Väsinud, tuhm nahk? Vähene magamine, stress, saastatus, UV, suitsetamine kurnavad naha ainevahetust. Poorid laienevad. Jume kaotab sära ja muutub hallikaks ja kollakaks, olenevalt loomulikust nahatoonist. Tavaliselt öeldakse selle kohta „väsinud näonahk“. Need kurnatusest tingitud ebatäiused jätavad mulje, et nahk
on halvas korras ja näeb vanem välja, kui tegelikult on.
Teie lahendus. Ärata oma nahk SKIN VITALITY sarja toodetega, nahka taaselustavad hooldustooted Alpidest. Taaselustava ŠÐveitsi aprikoosiekstraktiga rikastatud tooted niisutavad, kaitsevad nahka väliste mõjutuste eest ja annavad väsinud ja tuhmile nahale tagasi sära.
SKIN VITALITY Sleeping Mask “Baby Skin” Radiance. Mitteõline ja parabeenivaba kreemjas mask muudab naha tekstuuri paremaks ja taastab sära. Rikastatud mikrokapslites AHA kokteiliga, eemaldab mürkaineid ja eemaldab õrnalt surnud naharakke, mis tuhmistavad nahka. Juba esimeset ööst alates on nahk uskumatult pehme ja siidine. Nahk on kosunud, saab tagasi sära ning energia.
Kasutamine: kanna õhtul õhuke kiht puhtale näole, hoidudes silma- ja huuleümbrusest. Jäta ööseks imenduma. Hommikul puhasta nahk.
Ilunõuanne: võib kasutada aastaringselt või hoolduseks aastaaegade vahetudes.
Ära kanna ärritunud nahale. Sisaldab AHA-d. Võib muuta naha UV kiirte suhtes tundlikumaks. Kasuta efektiivset päikesekaitset maski kasutamise ajal ja ühe nädala jooksul pärast seda.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!