RUTHIE BELLE

Ruthie Belle Clean 11 60ml
18.95€ 315,83 €/l
Kategooriad: Nägu, Puhastustooted

Õrna keemilise koostisega meigieemaldusvaht näole ja ripsmetele.
MIKS VALIDA CLEAN 11 VAHT
Clean 11 on õrna koostisega tasakaalustatud pH-tasemega puhastusvaht, mis eemaldab meigi näolt ja ripsmetelt, samuti veekindla ripsmetuði. Toodet võib kasutada igapäevaselt ning see sobib ka ripsmepikenduste kandjatele.
- Eemaldab meigi, sh veekindla ripsmetuði
- Sobib kasutamiseks silmadele ja tervele näole
- Sobib kasutamiseks koos ripsmepikendustega
- Ei kuivata nahka ega ripsmeid
- Sisaldab teepuuõli
- Aitab vältida silmalaugude põletikku
- Sobib nii professionaalseks- kui ka koduseks kasutamiseks
- Ei tekita ärritust ja sobib tundlikule nahale
KUIDAS SEE TÖÖTAB
Clean 11 kontsentraati lahjendades saab tasakaalustatud pH-ga puhastusvahu, mis eemaldab meigi, aga ei kuivata nahka ega ripsmeid. PH on skaala, mis kirjeldab aine happelisust. PH skaala ulatub ühest neljateistkümneni. Alla 7 on happeline, üle 7 on aluseline. Inimnahk on õrnalt happeline, pH-ga 5–5,5. Selleks, et hoida oma naha ja ripsmete pH tasakaalus, peaks ka kosmeetikatooted olema natuke happelised. Clean 11 kontsentraadist saab just õige pH-ga puhastusvahu, mis tasakaalustab su naha ja ripsmete pH-d. Toode sisaldab teepuuõli, mis ei lase ripsmejuurte juures olevatel pisikestel näärmetel ummistuda. See omakorda hoiab ära ärrituse, silmade punetuse ning silmalaugude põletiku (blefariidi).
KUIDAS KASUTADA
- Kandke vaht peale ning oodake 30 sekundit
- Eemaldage meik sh veekindel ripsmetuðð
- Loputage puhta veega
Clean 11 vahtu saab kasutada ka meigitükikeste eemaldamiseks ripsmepikendustest pärast meikimist. Võtke natuke puhastusvahtu ripsmetuðiharjale, harjake ripsmed läbi, kuni meigiosakesed saavad eemaldatud. Hiljem loputada pole vaja.

Lisa arvustus

Osta see toode ja ole esimene, kes seda toodet hindab!