Mavala Aqua Plus Multi-Moisurizing Featherlight Cream 45ml

32,00€
- +

Kirjeldus

Teie probleem. Niiskusvaene nahk? Niiskusvaene nahk tundub olevat pingul ja tekivad enneagsed kortsud. Õhuke nahabarjäär kaitseb vähem. Nahk on reaktiivsem ja tõenäoliselt punetav. Nahk võib olla üheaegselt kuiv ja rasune, paistavad väikesed vistrikud ja rasupunnid.
Teie lahendus. Niisutage tugevalt nahka AQUA PLUS sarja toodetega, mitmekordselt niisutava ja leevendava hoolitsusega Alpidest. Kolme molekulmassiga hüaluroonhappega rikastatud tooted niisutavad tõhusalt iga epidermise kihi. Suurem molekulmass toimib „kaitsekihina“. Pindmine toime on kohene ja aitab ära hoida
veekao. Hüaluroonhappe osakesed keskmises ja madalas molekulmassis imbuvad sügavale nahasse, ja täidavad selle niiskusega. Nahk on seestpoolt niisutatud ja siledam.
Rikkalikult ŠŠveitsi kassinaeri ekstrakti sisaldavad AQUA PLUS professionaalsed tooted aitavad nahal taastada täieliku mugavustunde.
AQUA PLUS Multi-Moisturizing Featherlight Cream näole. 24h katkematu niisutus. Värske ja kerge tekstuur hoiab vett nahas. Nahk on püsivalt niisutatud ja leevendatud. Kerge parabeenivaba koostis.
Kasutamine: üks või kaks korda päevas puhtale näole ja kaelale. Lase täielikult imenduda, enne kui kannad peale meigi. Hoidu nahka hõõrumast, et toote mõju oleks täielik.
Ilunõuanne: kasutage pärast Intensive Serum`it ideaalseks niisutavate aktiivainete koostoimeks.

Seotud tooted