Ruthie Belle Clean 11 60ml

18,95€
- +

Kirjeldus

Õrna keemilise koostisega meigieemaldusvaht näole ja ripsmetele.

MIKS VALIDA CLEAN 11 VAHT Clean 11 on õrna koostisega tasakaalustatud pH-tasemega puhastusvaht, mis eemaldab meigi näolt ja ripsmetelt, samuti veekindla ripsmetuši. Toodet võib kasutada igapäevaselt ning see sobib ka ripsmepikenduste kandjatele. - Eemaldab meigi, sh veekindla ripsmetuši - Sobib kasutamiseks silmadele ja tervele näole - Sobib kasutamiseks koos ripsmepikendustega - Ei kuivata nahka ega ripsmeid - Sisaldab teepuuõli - Aitab vältida silmalaugude põletikku - Sobib nii professionaalseks- kui ka koduseks kasutamiseks - Ei tekita ärritust ja sobib tundlikule nahale

KUIDAS SEE TÖÖTAB Clean 11 kontsentraati lahjendades saab tasakaalustatud pH-ga puhastusvahu, mis eemaldab meigi, aga ei kuivata nahka ega ripsmeid. PH on skaala, mis kirjeldab aine happelisust. PH skaala ulatub ühest neljateistkümneni. Alla 7 on happeline, üle 7 on aluseline. Inimnahk on õrnalt happeline, pH-ga 5-5,5. Selleks, et hoida oma naha ja ripsmete pH tasakaalus, peaks ka kosmeetikatooted olema natuke happelised. Clean 11 kontsentraadist saab just õige pH-ga puhastusvahu, mis tasakaalustab su naha ja ripsmete pH-d. Toode sisaldab teepuuõli, mis ei lase ripsmejuurte juures olevatel pisikestel näärmetel ummistuda. See omakorda hoiab ära ärrituse, silmade punetuse ning silmalaugude põletiku (blefariidi).

KUIDAS KASUTADA - Kandke vaht peale ning oodake 30 sekundit - Eemaldage meik sh veekindel ripsmetušš - Loputage puhta veega Clean 11 vahtu saab kasutada ka meigitükikeste eemaldamiseks ripsmepikendustest pärast meikimist. Võtke natuke puhastusvahtu ripsmetuðiharjale, harjake ripsmed läbi, kuni meigiosakesed saavad eemaldatud. Hiljem loputada pole vaja.