Eye Illuminator C.Breton 15gr

25,00€
- +

Kirjeldus

Christian Breton`i uus toode silmadele, Eye Illuminator, võitleb vananemisilmingutega, mis on tingitud  igapäevase sinisest valgusest. Aitab võidelda tumedate silmaaluste ja paistetuse vastu.  Võitleb saastega, mis on nahale äärmiselt kahjulik.    
Ühiskond muutub , meie kohandume lahenuste leidmiseks. Ekraani ees veedetakse rohkem aega. Sinine valgus, mida need kiirgavad, on sama kahjulik nahale kui silmadele. Oleme loonud kreemi, mis sisaldab liblikapõõsa õie ekstrakti ja võitleb selle valguse ebasoovitavate mõjude vastu õrnale silmaümbruspiirkonale.
Eye Illuminaator toimib kaitsena sinise valguse vastu. See imab peamise UV osa, stimuleerib rakkude detoksifitseerimise süsteemi, vähendab vabade radikaalide tootmist ja pidurdab põletiku vahendajate sünteesi. 
Innovatiivne koostis neutraliseerib saasteaineid ja tugevdab naha kaitsebarjääri. Uue generatsioon
C  vitamiin aitab kirgastada ja ühtlustada naha tooni.  Eye Illuminator säilitab silmaümbruse piirkonna nooruslikkuse, kvaliteedi ja sära. 
Tekstuur sulab nahal ja annab värskendava efekti. Silmaümbrus on niisutatud ja elastne, nahk on sile ja kirgas. Seega takistab tumedate täppide, punetuse ja enneaegsete kortsude teket. 
 

Seotud tooted