Dsquared Potion, lõhnad, lõhn, meestele, lõhnad meestele, lõhn meestele

Dsquared Potion Man EdP 30 ml

Kes muud kui meie lemmikkaksikud Dean ja Dan Caten Kanadast oskaksid üllatada palju näinud ja tundnud lõhnamaailma? He Wood oli võimas avapauk ja sellele järgneb vääriline, hoopis teisest puust järeltulija.

Dean ja Dan ise kirjeldavad uut lõhna nii: Potion, see on võrgutamise teadus. Armujoogid töötavad ergutajatena, millel on võime avada luku taga olnud tundeid. Nad vabastavad tõelise olemuse. Me usume sellesse ja väidame, et lõhn või parfüüm suudab esile kutsuda mitmeid instinkte. Potion on võrgutamise teadus.

Koostis:
2 värskelt korjatud punase mündi lehte
2 näputäit heinputke
1 tüümianioks
Hommikul, kui päike tõuseb, pane 2 värskelt korjatud punase mündi lehte koos 2 näputäie heinputkega ja aromaatse tüümianioksaga vaskkatlasse ning lisa 3 tassitäit puhast allikavett. Kuumuta segu keemiseni ja hoia aeglasel tulel 10 minutit, siis lase nõiajoogil jahtuda. Puhu 9 korda mikstuurile ja pane külmikusse.

6 värskelt korjatud roosi kroonlehte
4 musta pipart
2 piiska emajuurt
1 ½ kaneelikoort
Keskpäeval lisa armujoogile 6 värskelt korjatud roosi kroonlehte, 4 vürtsikat musta pipart, 2 piiska kibedat emajuurt ja pool kaneelikoort ja keeda 1 tund

1 peotäis puidusegu
2 näputäit patšulit
½ tassi merevaiku
10 ml muskust

Lase settida kuni päikeseloojanguni ja lisa puidusegu, näputäis intensiivset patšulit, ½ tassi merevaiku ja 10 ml muskust. Sega armujooki üheksa korda puidust lusikaga, kurna ja villi tumedasse klaaspudelisse.
Kasuta armujooki iga kord, kui oled võrgutamise tujus...

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
47.00€ Boonus 2.82€
Hetkel otsas! 1 566.67€/L