Boss Bottled Tonic EdT 50ml

Boss Bottled Tonic EdT 50ml

Loomupäraselt meheliku ja värske parfüümina on BOSS BOTTLED TONIC elegantne segu tsitruse, vürtside ja puidu rafineeritud nootidest, andes klassikalisele parfüümile kergema ja värskema dimensiooni.

BOSS BOTTLED TONIC avaneb särtsakalt pikantse greibi, mõrkja apelsini ja sidruni nootidega, mis õunaga ühte sulades toovad kaasa värskuse ja energiat andva kirkuse puhangu. Delikaatses, mõrkjate nüanssidega rafineeritud akordis helisev dünaamiliste kontrastide kombinatsioon peegeldab tasakaalu, mida Tänapäeva Mees oma eesmärkide poole püüeldes saavutada ihaldab, sealjuures oma väärtushinnangutele ikka ja alati truuks jäädes.
Ingverinoodi kirbelt kihisev sädelus toob parfüümi jahedasse avaakordi ootamatult pulbitseva energia. Klassikalise parfüümi südames peituva nelgi, geraaniumi ja kaneeli dünaamilist triot intensiivistades lisab ingver ansamblile ka unikaalse uue elemendi, mis on läbilõikav, ent samas vaoshoitud nagu ka mees, kes seda parfüümi kannab.
Vetiveri teravas ja õilsas alltoonis on säilinud klassikalise parfüümi puiduse lõppakordi rafineeritus, kuid lisandunud on maapinna ja mulla lopsakus ja külluslikkus, mis äratavad ellu Tänapäeva Mehe autentsuse ja väärtushinnangud, millele ta tugineb igal pool ja alati, ükskõik kuhu päeva kulg teda ka ei viiks.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
74.50€ Boonus 4.47€
50 ml
.tk Lisa ostukorvi 1 490.00€/L
94.95€ Boonus 5.70€
100ml
.tk Lisa ostukorvi 949.50€/L

Veel samalt tootjalt 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9