Boss Ma Vie Florale EdP 30ml

Boss Ma Vie Florale EdP 30ml

BOSS MA VIE ikoonilises parfüümiportfoolios õitselepuhkenud BOSS MA VIE FLORALE on Boss Parfums uus lilleparfüüm naistele. Parfüüm tunnustab moodsa naise kõiki iseloomulikke omadusi ning sulatab need ühte lillebuketi kui pidulikkuse sümboliga

kaktuseõite tipunoodid kannavad endas naiselikku tugevust ning sõltumatusetunnet, mida iga naine stop-nupule vajutamiseks vajab. Kaktuseõie loomulikku elegantsi rõhutades ja esile tuues löövad parfüümi südames helisema kaks parfüümimaailma julget ikooni -valge jasmiin ja roosi aboluutõli. Need kaks õilmitsevat koostisainet kujundavad ühinedes kauni õiebuketi, mis sümboliseerib naise vajadust peatuda ja erilisi hetki nautida.
See õiteküllane ja lopsakas aroom tasakaalustab täiuslikult originaallõhna BOSS MA VIE roosat ja valget õitebuketti. Leebe roosa freesiaakord ja jasmiini kroonlehed põimuvad ühte hapra ja hõrgu roosipungaakordiga ning nii sünnib loomulikult ümar ja intensiivne õitebukett, mis otsekui kümbleks värskete lillede aroomipilves.
Seedripuu soojad põhjanoodid inspireerivad BOSS naist võtma hetke aega iseenda jaoks. Neid noote võimendav ambraakord koos Sri Lanka sandlipuu puiduse aroomiga rõhutavad parfüümi südame võrratult õiteküllast olemust ning maalivad täiusliku pildi elegantsest õitsengust .

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
44.07€ VÕIT
18.88€
30 ml
.tk Lisa ostukorvi 1 469.00€/L
59.15€ VÕIT
25.35€
50 ml
.tk Lisa ostukorvi 1 183.00€/L