Juicy Couture Viva La Juicy Sucré EdP 30ml

Juicy Couture Viva La Juicy Sucré EdP 30ml

Viva tüdruku ülemeelikust loomusest inspiratsiooni ammutav Viva la Juicy Sucré lisab juba klassikaks kujunenud Viva la Juicy'le sulni nüansi. Parfüümi nauditavalt hõrkude puuviljade ja magusate lillearoomide vastupandamatu sulam flirdib sooja vanilli ja sensuaalse sandlipuuga. Ülimalt isuäratav kombinatsioon muudab vastupanu võimatuks ning ahvatleb isegi kõige kindlameelsemaid ja distsiplineeritumaid tüdrukuid oma magusaisule järele andma. Viva la Juicy Sucré on nagu pealt glasuuritud, dekadentliku täidise ja hõrgu põhjaga kihiline keeks, mille komplitseeritud nootide kihistustest kasvab välja vanilli-puuvilja-gurmee parfüüm.

Põhi
Vanilliekstrakti ja sandlipuu põhjanoodid kastavad parfüümi kreemja soojuse rüppe, mille tipus troonivaist purustatud kakaoubadest kumab vastu ahvatluse veelkordne puudutus.
Süda
Pariisi makroonina magusa parfüümi südames avanevale apelsiniõite ja valgeõielise jasmiini hõrgult võrratule, virsikunektariga piserdatud buketile annab täiuslikkuse mandlikreemi lõppakord.
Tipp
Parfüüm avaneb sädeleva mandariini ja mahlase punase sõstra värskelt puuviljaste nootidega, mis puhkavad Brasiilia gardeenia pehmel ja naiselikku alatooni rõhutaval padjal.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
51.90€ Boonus 3.11€
30 ml
Hetkel otsas! 1 730.00€/L