Laura Biagiotti ROMAMOR EdT 25 ml

Laura Biagiotti ROMAMOR EdT 25 ml

ROMAMOR on igati suurepärne lõhn. See on Laura Biagiotti poolt 1988 aastal loodud ja itaallasliku olemuse poolest tuntud ROMA lõhna kaasaegne peegeldus.

ROMA ja tagurpidi kirjutatuna, AMOR, on alati olnud äärmiselt lummavad.Mõned ajaloolased on isegi kinnitanud teooriat, et AMOR oli ROMA salajane nimi.
Tähistamaks selle ajatu eduloo 30-ndat aastapäeva, loodi uus lõhn naistele ja meestele, mis täiustab tegelikkust. Igavikutunne on ühendatud tuleviku väärtustamisega, luues paralleelmaailma sama armastusega Laura Biagiotti Roma vastu.
Lõhna DNA`l on kolm väga erilist lõhnaperekonda: orientaalne-aromaatne-merevaiguline.
Lõhna ROMA pool on vürtsiste aroomide elegantne kombinatsioon (kardemon, must pipar, muskaatpähkel) koos unikaalse ja tüüpiliselt maskuliinse vetiveri ning sametise muskusega. See väljendab Igavese Linna võitmatut majesteetlikku võimu.
Teiselt poolt AMOR on üllatav segu romantikast (lavendel), sensuaalsusest (sandlipuu), magusa röstitud tonkaoa ja võluva merevaigu nootidest. See manab esile õnnehetke vaikse jõu, kui jalutatakse armsamaga käsikäes piki Trastevere kitsaid tänavaid.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
48.00€ Boonus 2.88€
25 ml
.tk Lisa ostukorvi 1 920.00€/L
67.00€ Boonus 4.02€
50 ml
.tk Lisa ostukorvi 1 340.00€/L