Rimmel Colour Cracker Crazy Nail Polish 020

Rimmel Colour Cracker Crazy Nail Polish 020

Crack Your Colour Crazy küünelakk.

Rimmel tutvustab Crack Your Colour pöörast pealislakki. Selle uue, geniaalse küünelakiga saad trendikad, pragunenud efektiga küüned vaid ühe liigutusega.
Uue hooaja küüned on fantastiliselt ägedad. Londoni moeteadlikud kasutavad kõige pöörasemaid värve ja efekte. Õnneks on Rimmel välja tulnud väga laheda ja julge stiiliga - pragunevat efekti pakkuva pealislakiga. London look ei ole kunagi olnud nii lahe ja nii lõbus. Lihtsalt kanna üks kiht Crack Your Colour pealislakki oma Rimmeli lemmiklaki peale...ja ennäe imet! Koheselt kuivav pealislakk annab pilkupüüdva, pragunenud tulemuse. Ülimalt moodne.
Crack Your Colour Crazy Top Coat lakil on viis lahedat, lõbusa nimega värvitooni: Black Graffiti (010), Silver Clash (020), särav sinine Rocking Royal (030), tulipunane Heart Breaker (040), valge Break The Ice (050). Vastupanadamatuks ja ülimalt trendikaks look`iks proovi igal küünel erinevat tooni. Rimmeli küünelakkidega saad katsetada lõputuid värvikombinatsioone.
Vapustav küünelakk väärib ka vastavat pakendit. Crack Your Colour Crazy Top Coat pudel on rabav. Korki kaunistav muster on sama värvi kui pudelis olev laki toon. Väga lõbus, trendikas ja Londonile omane üldmulje.
See on Londoni uus, pöörane sensatsioon küüntele.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
4.10€ Boonus 0.25€
Silver Clash
Hetkel otsas!

Veel samalt tootjalt 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9