Rimmel Eyeshadow Quad 021

Rimmel Eyeshadow Quad 021

Muuda oma väljanägemine säravaks!

Rimmel Glam Eyes lauvärv

Mis värvi on su silmad? Millega iganes sind on õnnistatud, tänu Rimmelile saad oma loomulikku silmavärvi rohkem esile tuua ning oma elu palju huvitavamaks muuta.
Tutvustame uut Glam Eyes lauvärvi valikut.
Uued fantastilised toonid on inspireeritud Londoni pulseeriva moestseeni võngetest.
Vali endale sobiv!

Glam Eyes on uudne avastus värvide kogemiseks. Selle siidpuuderjas koostis ühendub sujuvalt ning sulandub loomulikult, andes tulemuseks suurepärased küllastatud värvitoonid, mida näed paletil.
Ja mis veel - sinu laitmatu värvitoon püsib kaua ning tõenäoliselt kauemgi kui sina suudad oma silmi lahti hoida, ilma kortsukeste sisse vajumata ja tuhmumata on see täiuslik kauapüsiv lauvärv, millega koged värvide vikerkaart. Rimmeli meigisoovitused on igal pakil, seega on sinu silmadele sobiva ilme loomine imelihtne. Muuda vaid ühe täiendava vävilise pintslitõmbega oma tagasihoidlik päevane meik ilmekaks õhtuseks Londoni stiilis meigiks.
Igas paletis on ekstra lihv perfektse Rimmeli Londoni väljanägemise saavutamiseks!
Glam Eyes lauvärvid- hetkel Rimmeli täiuslikuim lauvärv läikivas karbis on kui Londoni elegantsi väljendus. Reljeefse mustriga lauvärvi kroonib Rimmeli signatuur.
Mono lauvärvid on suurejoonelises neljakandilises formaadis, kolmesed ja neljased värvikombinatsioonid on innovatiivsetes kolmnurksetes palettides.
Boonuseks on igal pakendil pilguga haaratav professionaalne kasutusõpetus, mis on iga tooni jaoks eraldi välja töötatud Rimmeli rahvusvahelise meigikunstnik Liz Pugh poolt.
Pofessionaalseid nõugandeid järgides ei ole võimalik valesti toimida.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele
    
8.50€ Boonus 0.51€
State of Grace
Hetkel otsas!

Veel samalt tootjalt 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9