BlackHead Killer® Peel Off Mask  100ml

BlackHead Killer® Peel Off Mask 100ml

14.95€ Boonus 0.90€ .tk Lisa ostukorvi

Mahakooritav mask

Vihkad vistrikke ja sul on kõrini raha raiskamisest hooldustoodetele, mis ei toimi?
Lõpeta võitlemine ja võida lahing - Blackhead Killer on erakordne, naturaalne, uus nahahoolduse sensatsioon, mis eemaldab vistrikud vaid mõne minutiga.
Kuidas see toimib: Näomask sõna otseses mõttes imeb pooridest vistriku ja bakterid välja - aidates sellega ka vistrikke vältida.
Kanna peale nagu mistahes näomaski - ja siis koori vistrikud ära!
Blackhead Killer Peel Off Mask on revolutsiooniline näomask, mis eemaldab vistrikud, ebapuhtused, liigse rasu vaid mõne minutiga. Mitte nädalate, mitte päevade, isegi mitte tundidega. Vaid minutitega!
Kuna Blackhead Killer Peel Off Mask kuivatab ja tungib sügavale nahasse, siis see tegelikult imeb vistrikud, rasu ja vistrikke tekitavad bakterid nahast välja.
Mask kaotab ka vistrikega kaasneva ebameeldiva punetuse ja vähendab vistrikest jäänud arme. Sinu välimus muutub veelgi paremaks - koheselt!
Blackhead Killer eemaldab naha pinnalt ka surnud naharakud. Pärast surnud naharakkude koorimist jääb nahk puhtam, värskem ja siledam kui kunagi varem.
Kuna Blackhead Killer hävitab vistrikke tekitavaid baktereid, siis see takistab ka uute tekkimist. Kujuta ette! See vabastab kohe vistrikest, aga mitte ainult, vaid aitab ka vältida nende tekkimist.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele