Lirene Self-Tanning Face & Body Mousse 150ml

Lirene Self-Tanning Face & Body Mousse 150ml

9.20€ Enne 11.50€ Sinu võit 2.30€ .tk Lisa ostukorvi

Päevitunud jume juba 1 tunni möödudes! Nautige kaunist ja tervisest pakatavat päikeselist jumet ning intensiivselt niisutatud nahka!

Isepäevituv vaht näole ja kehale annab kiiresti päikesekuldse, tervisliku jume ja loomulikuna mõjuva päevituse. Tänu vahu eriti kergele ja modernsele koostisele on seda kerge ühtlaselt nahale kanda, see imendub kiirelt ega jäta riietele plekke. Ühtlase päevitunud jume efekt on näha juba 1 tunni möödudes ja kestab 6 päeva.
Tootes sisalduv PRO-Bronze-Care complex hooldab nahka seda intensiivselt toites ja pehmendades. Nahkaniisutav toimeainete kompleks hoiab nahas selle loomulikku niiskust ning väldib naha kuivamist. Isepäevituva vahu kasutamise järgselt muutub nahk elastseks, ühtlaseks ja pinguldatuks.
100% testijate grupist jäid rahule selle vahu isepäevitava toimega. Vahuline koostis on mugav toote ühtlaseks nahale kandmiseks. Tulemus on ühtlane ja puhas, nahal ei teki toonimuutusi.
Kasutamine: kandke ühtlaselt nahale, seejärel peske käes. Kasutage 1-2 korda nädalas( või sagedamini) sõltuvalt soovitud päevituse tugevusest. Ei jäta riietele jälgi.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele