Mavala Skin Vitality Vitalizing Alpine Micro-Mist 125ml

Mavala Skin Vitality Vitalizing Alpine Micro-Mist 125ml

20.00€ Boonus 1.20€ .tk Lisa ostukorvi

Teie probleem. Väsinud, tuhm nahk? Vähene magamine, stress, saastatus, UV, suitsetamine kurnavad naha ainevahetust. Poorid laienevad. Jume kaotab sära ja muutub hallikaks ja kollakaks, olenevalt loomulikust nahatoonist. Tavaliselt öeldakse selle kohta „väsinud näonahk“. Need kurnatusest tingitud ebatäiused jätavad mulje, et nahk

on halvas korras ja näeb vanem välja, kui tegelikult on.
Teie lahendus. Ärata oma nahk SKIN VITALITY sarja toodetega, nahka taaselustavad hooldustooted Alpidest. Taaselustava ŠŠveitsi aprikoosiekstraktiga rikastatud tooted niisutavad, kaitsevad nahka väliste mõjutuste eest ja annavad väsinud ja tuhmile nahale tagasi sära.
SKIN VITALITY Vitalizing Alpine Micro-Mist näosprei. Uus kosutus Alpidest kauni sära heaks. Värskendava Alpi aprikoosi ekstraktiga ja ummistunud poore avava rukkilille veega Micro-Mist jätab naha niisutatuks, pehmeks ja annab nahale energiat. Jume on värskem. Nägu näeb puhanud välja. Väga mugav igale poole kaasa võtta.
Kasutamine: pihusta näole enne oma igapäevast nahahooldusrutiini ja päeva jooksul esimestele väsimusmärkidele. Lase mõjuda.
Ilunõuanne: äärmise väsimuse korral niisuta kaks vatipatja. Aseta üks kummalegi suletud silmale ja hoia 2 minutit. Näed puhanum välja.

Loe veel Tagasi eelmisele lehele

Veel samalt tootjalt 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9