Laos Davidoff

Cool Water Reborn Female EdP 100ml

Kuumakse al. 6.04  / 18 kuud

96.95 

969.50 €/L

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Narva Astri - Laos
  • Ülemiste keskus - Laos
Tootekood: CWW99350174803 Kategooria: EAN: 3616303470074

Kirjeldus

Erakordselt värske ja naiselik ookeanist inspireeritud lõhn

Avastage iseennast. Naiste parfüümvesi Davidoff Cool Water Reborn kutsub teid üles mitte pelgama iseenda avastamist ja oma loomulikule sensuaalsusele andumist. Te oleksite justkui sukeldunud tundmatutesse ookeanisügavustesse ja seejärel taas pinnale tulnud – olles uuesti sündinud, värske ja naiselikkusest pakatav.

puuvilja- ja lillekompositsioon
veganitele sobiv lõhn, mis on minimalistliku ja kestlikuma koostisega
loojate trio – Jean-Christophe Hérault, Anne Flipo ja Nelly Hachem-Ruiz

Kõigepealt tunnete parfüümimaailma ühe salapärasema, murelilõhna ahvatlevaid mahlakaid noote. Need segunevad hetke möödudes delikaatse roosi absoluudiga, mis lisab kompositsioonile kohast naiselikkust ja luksuslikku atmosfääri. Kõike seda ühendab omavahel elegantne vetiveeria, mis on vastutustundlikult saadud Haiti saare kestlikest allikatest ning annab lõhnale äravahetamatu puiduselt maalähedase olemuse.

Lõhna lugu
Kaubamärgi loojal Zino Davidoffil oli üks suur kirg – reisimine. Seigeldes leidis ta alati inspiratsiooni ookeanist. Seda on näha ka parfüümvee Davidoff Cool Water Reborn pudelist. See meenutab oma kujult veetilka ning läbipaistev sinine gradient manab meeltesse sensuaalsuse ja naiselikkuse. Nii täiendab visuaalne kujutamine suurepäraselt üldist muljet lõhnast.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu