Dr. Vranjes

Ginger Lime 250ml, küünal 200g komplekt

107.95 

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Narva Astri - Laos
  • Ülemiste keskus - Laos
Tootekood: DRVFRV22-E14 Kategooria: EAN: 8056860394430

Kirjeldus

Särtsakas koduparfüüm, milles laimi tsitruselised noodid kohtuvad vürtsika ja energiat andva ingveriga. Ginger Lime koduparfüüm pakub intensiivset värskust, mis lisab eluruumide atmosfäärile meeldivat õhkkonda ja sära.

Dr. Vranjese Kõrgkvaliteetsed küünlad, mis on täielikult valmistatud kogenud klaasimeistrite poolt Itaalias, Firenzes. Suurepärase kvaliteedi tagamiseks on vahad kombineeritud lahustivabade essentsidega, tagades kauakestva lõhna. Küünla tahiks on kedratud jätkusuutlik, puhas puuvill.

Lisainformatsioon

Tootja

Ava klaasvaas ja pane sisse kõik puupulgad. Umbes tunni pärast pööra puupuki klaasvaasis, et aroom saaks ruumis levida. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase vaasis oleks vähemalt vaasi kaelani. 250ML vaas on sobilik 5-10 m2 ruumi lõhnastamiseks. ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas. Dr Vranjes Firenze küünlad tagavad kõrgeimad ohutusstandardid, kuid nagu kõigi leekide puhul, on vaja neid õigesti kasutada, et tagada enda ja oma kodu turvalisus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ginger Lime 250ml, küünal 200g komplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga