Laos Dr. Vranjes

Fuoco täitepudel 500ml

Kuumakse al. 6.03  / 12 kuud

70.95 

141.90 €/L

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Narva Astri - Laos
  • T1 Tallinn - Laos
Tootekood: DRVFRV0003E Kategooria: EAN: 8033196273325

Kirjeldus

Sooja, vürtsika aroomiga koduparfüüm, milles tunned sandlipuud, tähtaniisi ja nelki. Fuoco on unikaalse aktsendiga aroom, mis ümbritseb lõhnameeled vürtsidega. Energiat andev aroom, mis sobib kasutamiseks õppimise ja töö tegemise ruumides. Sobib kasutamiseks ka suitsetamise aladel ja kaminaga ruumides

Lisainformatsioon

Tootja

Suurus

Ava täitepudel ja ja vala vedelik vaasi. Lisa vaasi kõik puupulgad. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase vaasis oleks vähemalt vaasi kaelani. ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas.

(R)-p-mentha-1,8-diene, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Cedryl acetate, Cinnamal, Coumarin, Linalool.