Allahindlus!-31%
Laos La Cure Beauté

Rich Milky Cream Cleanser näopuhastuspiim 200ml

Algne hind oli: 22.95 €.Current price is: 15.95 €.

79.75 €/L

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Jõhvi Pargi Keskus - Laos
  • Lasnamäe Centrum - Laos
  • Magistrali keskus - Laos
  • Narva Astri - Laos
  • Pärnu Kaubamajakas - Laos
  • Pärnu Port Artur 2 - Laos
  • Rakvere Põhjakeskus - Laos
  • Tartu Lõunakeskus - Laos
  • Tartu Tasku - Laos
  • Viljandi Uku keskus - Laos
  • Võru Kagukeskus - Laos
  • Ülemiste keskus - Laos
Tootekood: LCB9000 Kategooria: EAN: 3556500090005

Kirjeldus

Kõigile nahatüüpidele sobiv niisutav ja kreemjas piim sulatab nahalt õrnalt lahti nii meigi kui igapäevase mustuse. Nahk jääb ideaalselt puhas ja niisutatud. Sobib ka tundlikule nahale. Kasuta nii hommikul kui õhtul.

Lisainformatsioon

Tootja

Kasuta nii hommikul kui õhtul. Kanna 1-2 pumbatäit kätele või vatipadjale ja kanna õrnalt masseerivate ringjate liigutustega üle kogu näo ja kaela. Loputa nahk veega puhtaks või eemalda piim nahalt kosmeetilise salvrätiga. Jätka hooldust näovee ning seerumi ja kreemiga.

Aqua (Water) • Glycerin • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil • Ethylhexyl Stearate • Polyacrylamide • C13-14 Isoparaffin • Cocamidopropyl Betaine • Laureth-7 • Carbomer • Tocopheryl Acetate • Chlorphenesin • Phenoxyethanol • Sodium Hydroxide • Citric Acid.