ESTO JÄRELMAKS

ESTO järelmaks on paindlik makselahendus, mis võimaldab jaotada makse mugavalt igakuisteks osamakseteks. Jaota ostusumma mugavalt endale sobiva perioodi peale. Perioodi ja sissemakse suurust saad valida ostu vormistamisel, kui valid kassast ESTO järelmaksu.

Kasuta ESTO järelmaksu e-poodides ja füüsilistes kauplustes. Kõik ESTO partnerpoed leiad ESTO Marketist: https://esto.eu/ee/esto-market

Kuidas kasutada ESTO järelmaksu?

 1. Lisa vajalikud tooted ostukorvi.
 2. Vali kassas makseviisiks ESTO järelmaks.
 3. Vali oma eelistatud tagasimakseperiood vahemikus 3-60 kuud.
 4. Otsuse saad reaalajas.
 5. Positiivse otsuse korral digiallkirjasta leping ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga.

ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

ESTO 3

ESTO 3 on populaarseim uue põlvkonna makseviis. Jaota ostusumma mugavalt 3-ks võrdseks osaks. Saa täpselt, mida vajad ilma intressi, lisatasu ja sissemakseta.

Kasuta ESTO 3-osalist makseviisi e-poodides ja füüsilistes kauplustes.

Kõik ESTO partnerpoed leiad ESTO Marketist: https://esto.eu/ee/esto-market

Kuidas see toimib?
Valides ESTO 3 makseviisiks saad jagada kogu makse 3-ks võrdseks osaks 3 kuu peale ilma igasuguste tasudeta.

 1. Lisa vajalikud tooted ostukorvi.
 2. Vali kassas ESTO 3 makseviisiks.
 3. Otsuse saad reaalajas.
 4. Positiivse otsuse korral kinnita ost.
 5. ESTO saadab sulle sinu esimese arve järgmise kuu 15. kuupäeval.

Finantsteenust pakub ESTO AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajaduse korral pea nõu asjatundjaga. Lisainfo www.esto.ee.

ESTO MAKSA HILJEM

ESTO Maksa hiljem on uus viis ostude eest tasumiseks. Ostusumma jääb sulle kasutada, maksma pead alles 30 päeva jooksul. Saa täpselt, mida vajad ilma intressi, lisatasu ja sissemakseta.

Kasuta ESTO maksa hiljem makseviisi e-poodides ja füüsilistes kauplustes. Kõik ESTO partnerpoed leiad ESTO Market-ist: https://esto.eu/ee/esto-market

Kuidas see toimib?

Valides ESTO Maksa hiljem makseviisiks, kinnitatakse tellimus viivitamatult, kuid kohe maksma ei pea, sest maksetähtaeg on 30 päeva pärast.

 1. Lisa vajalikud tooted ostukorvi.
 2. Vali kassas ESTO maksa hiljem makseviisiks.
 3. Otsuse saad reaalajas.
 4. Positiivse otsuse korral kinnita ost.
 5. ESTO saadab sulle arve, mis tuleb tasuda täissummas 30 päeva jooksul.

Finantsteenust pakub ESTO AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajaduse korral pea nõu asjatundjaga. Lisainfo www.esto.ee.

MIS ON ESTO?
ESTO on eelistatuim makselahenduste pakkuja Baltikumis, muutes kaupmeeste müügi- ja tarbijate ostukogemuse revolutsiooniliselt lihtsaks ning sujuvaks. ESTO’l on üle Baltikumi pea 500 000 aktiivset klienti ning üle 3000 partnerpoe. ESTO missioon on aidata partneritel müüa ja klientidel osta.

Kui vajad abi, võta ühendust ESTO AS töötajaga info@esto.ee või külasta https://esto.eu/ee/kliendile-klienditugi.