Tagastusõigus

Tellimuse tühistamine ja tagastamine

Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest ülekande sooritamist,  kuid enne toodete väljastamist www.ideaalkosmeetika.ee  poolt,  tellimus tühistada.  Sellest tuleb teavitada kirjutades info@ideaalkosmeetika.ee vastavasisulises avalduses. Makse tühistatud tellimuse eest tagastatakse Kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödudes peale avalduse esitamist.

Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Toote tagastamisest tuleb enne postitamist teavitada, saates info oma andmete ja maksuarve numbriga aadressile info@ideaalkosmeetika.ee

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Kliendi pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest www.ideaalkosmeetika.ee  poolt.  Paki kättesaamise kohta saadetakse Kliendi e-posti aadressile kinnitus.  Kui www.ideaalkosmeetika.ee  on tagastatud kauba eest ülekande sooritanud, saadetakse Kliendi e-posti aadressile teavitus tagasimakse kohta.

Kauba tagastamise kulud kannab vastavalt VÕS § 194 lg 4 kuni 10 € ulatuses Klient, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule.

Kui Klient soovib saadud toote ümber vahetada mõne muu suuruse või teise kauba vastu, tasub ta tagastuskulu kuni 10 € ulatuses. Vahetustoote postitamise kulud kannab esimesel korral www.ideaalkosmeetika.ee, iga järgneva vahetuse korral kannab postikulu Klient.

Taganemisõigus ei kehti www.ideaalkosmeetika.ee keskonnast ostetud toodetele,  kus toote sobivuses on eelnevalt veendutud. Soovi korral saab Klient toote ümber vahetada teise toote vastu.

Kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida Klient tellis, kannab tagastamiskulu. www.ideaalkosmeetika.ee Kliendil tuleb kauba tagastamisel pakile lisada kviitung postikulu kohta.

Taganemisõiguse kasutamiseks peab Klient tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, Kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab www.ideaalkosmeetika.ee  endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Kliendile tagastamisele kuuluvast summast